درباره ما

با گروه پرودرس بیشتر آشنا شوید!

گروه پرودرس متشکل از جمعی از دانشجویان فنی و مهندسی دانشگاه های صنعتی برتر تهران می باشد که با هدف ارائه آموزش های مختلف اما کاربردی راه اندازی شده است. همچنین این گروه در زمینه انتقال و اشتراک دانسته های خود راجع به تحصیل، برنامه ریزی و مشاوره نیز فعالیت می کند.

آموزش های تضمینی

تضمین کیفیت آموزش ها

شاید یکی از تفاوت های اصلی ما با دیگر گروه های در این هست که تمام آموزش های ما ضمانت یادگیری دارند. این یعنی آموزشی که شما در آن ثبت نام کرده‌اید با هدفی مشخص انجام شده است و ما در قبال پول پرداختی شما و اعتمادی که شما به ما داشته اید مسئول هستیم. برای مثال در آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، شما این آموزش را تهیه کرده اید تا بتوانید سایت و فروشگاه خودتون رو طراحی و راه اندازی کنید. همواره سعی داریم که آموزش های با کیفیت تهیه کنیم و مرکز سوال و جواب هم در نظر گرفتیم تا شما حتی اگر با دیدن ویدیو های آموزش در بعضی قسمت ها باز مشکل داشتید، به طور کامل آن را رفع کنید و به هدف آن آموزش برسید.

مرکز سوال و جواب

مطابق توضیحات هر آموزش، خرید آموزش ها و مشاهده ویدیو ها پایان کار نیست! درست مثل یک کلاس خصوصی، شما می توانید سوالات خودتان را از اساتید آموزش بپرسید و به طور کامل به آن آموزش مسلط شوید.

درخواست آموزش

بخشی را در نظر گرفته ایم که اگر افرادی نیاز به یادگیری مبحثی مشخص هستند، با ما مطرح کنند و در صورتی که توانایی آموزش آن مبحث را داشتیم، آن را آماده کنیم.

آموزش های درسی

به زودی آموزش های درسی نیز به پرودرس اضافه خواهد شد تا دانش آموزان و دانشجویان محترم بتوانند استفاده نمایند.

تدریس خصوصی

در حال حاضر اعضای تیم ما آماده تدریس دروس مختلف ریاضی، فیزیک و فنی می باشند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت رزومه ما و هماهنگی با تلگرام ما در ارتباط باشید.

ضمانت بازگشت وجه

با توجه به توضیحات بالا اگر به هر دلیلی فکر کردید که آموزش مناسب شما نبوده است، ما طبق قوانین، وجه پرداختی را به حساب بانکی شما عودت خواهیم داد.

بخش تحصیلی

در این بخش به اشتراک اطلاعات مان راجع به نحوه درس خواندن، انواع روش های درس خواندن، مشاوره های تحصیلی و برنامه ریزی می پردازیم. برای بهره‌مندی از این مطالب می توانید به بخش مقالات مراجعه کنید و همینطور برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی درسی به صفحات مربوط به هریک (در منوی سایت) مراجعه کنید.

مطالبی که توصیه می کنیم بخوانید

لینک کوتاه : https://prodars.com/?p=1929